Lokale VVD Partijnetwerken in Groningen

De VVD Kamercentrale Groningen kent 12 Lokale Netwerken. De gebiedsgrens valt geheel samen met de grens van de provincie Groningen. Binnenkort zijn er n.a.v. de komende gemeentelijke herindelingen ook fusies tussen VVD Netwerken te verwachten

De volgende afdelingen vallen onder de Kamercentrale Groningen:

1.   Eemsdelta, secr. Mevrouw Olga Hartman-Togtema

ohartman@uni-one.nl

2.   Bedum, secr. Mevrouw Sietske Journee-Schuiling

sietskelouis@hotmail.com


3.  
De Marne, secr. Mevrouw Annelies Borchert 

a.borchert@xs4all.nl


4.   Eemsmond, secr. Mevrouw Willy Westerdijk-Wildeboer 

willy_westerdijk@online.nl


5.  
Midden-Groningen
(voormalig Hoogezand-Sappemeer, Slochteren en Menterwolde),
secr. De heer Michael Akkerman

michael_akkerman@hotmail.com


6.   VVD Westerkwartier, secr. De heer Sebo Noorda

snoorda.vvd@hotmail.nl


7. Haren, secr. De heer Klaas Havenga 

klaashavenga@gmail.com


8. Groningen (Stad), secr. De heer Roderik Krooneman 

r.krooneman@gmail.com


9. Oldambt, voorzitter De heer  Hemmo Bolhuis

hmbolhuis@gmail.com 


10. Westerwolde (Stadskanaal, Bellingwedde en Vlagtwedde) secr. De heer Klaas Buigel

buigel_krp@hotmail.com


11. Veendam-Pekela, secr. De heer Joop Leffers 

leffersstienstra@netvisit.nl


12. Winsum, secr. De heer Douwe Huizinga 

douwehuizinga@home.nl